Yakın Arkadaşı Safiye Soyman’ı Takipten Çıkan Seda Sayan, Yaptığı Paylaşımla Gönlünü Aldı!

Yakın arkadaşlar Safiye Soyman ve Seda Sayan arasında geçtiğimiz günlerde kara kedi girmişti. Seda Sayan’ın oğlu ve eşi dışında tüm arkadaşlarını takipten çıkması gündem olurken, yakın dostu Safiye Soyman’ı da takip etmemesi dikkat çekmişti. Soyman’ı epey üzen bu duruma Sayan’dan bir hamle geldi.

Yakın arkadaşlar Safiye Soyman ve Seda Sayan arasına geçtiğimiz haftalarda kara kedi girmişti.

Yıllardır yakın dost olan ikili, özellikle Safiye Soyman’ın Seda Sayan’ın Instagram paylaşımlarına yaptığı yorumlarla sık sık gündem oluyordu.

Sosyal medyayı son derece aktif kullanan iki arkadaştan Seda Sayan’ın Safiye Soyman da dahil olmak üzere takip ettiği çoğu kişiyi takipten çıkarması gündem olmuştu.

Yalnızca eşi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin’i takip eden Seda Sayan daha profesyonel bir profil tasarlarken, Safiye Soyman bu duruma sitem etmişti.

Söz konusu olay hakkında “Günde 3 kez konuşuyoruz ama silmesine üzüldüm.” şeklinde açıklama yapan Soyman kırgınlığını dile getirirken, Seda Sayan’dan dostunu mutlu edecek bir hamle geldi.

Soyman’ın açıklamasının tam hali şu şekilde;

‘Seda benim bacım. Her gün 3 kez görüntülü konuşuyoruz. Ona Gülşah Saraçoğlu bir sosyal medyacı bulmuş. O bu şekilde yönlendirmiş. Yeni trend bu. Ebru Gündeş, Sibel Can, Hadise. Hande Yener de yapmış. Saygı duyuyorum. Demek ki öyle uygun gördü. Memnun musunuz derseniz hiç memnun değilim. Çıkarttığı için tabii iki üzüldük.’

Arkadaşı Safiye Soyman’ın yeni şarkısını sosyal medya hesabında paylaşan Seda Sayan, böylece eski dostunun gönlünü aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir